Oficiální zastoupení botiss biomaterials pro ČR

botiss

REGENERACE KOSTI A MĚKKÝCH TKÁNÍ 

Botiss biomaterials je předním světovým výrobcem v oblasti regenerace kostí a měkkých tkání. Regenerační systém botiss používají lékaři ve více jak 100 zemích po celém světě. prostřednictvím globální sítě distribučních partnerů a zaměstnanců, kteří jsou oddanými odborníky v oblasti čelistní chirurgie a implantologie.

Botiss investuje velké prostředky a úsilí do VÝZKUMU A VZDĚLÁVÁNÍ. Unikátní inovace, jako jsou cerabone®, jason®, mucoderm®, maxgraft®, maxresorb® collprotect®, permamen®, atd., koncept vysoce kvalitního vzdělávání, botiss akademie, a pravidelné mezinárodní kongresy bone & tissue days, to vše jsou výsledky partnerství s celosvětově uznávanými akademickými institucemi, výzkumnými ústavy a světově uznávanými lékaři a specialisty s bohatými dlouholetými zkušenostmi  z každodenní praxe.

Bezpečnost pacientů, snadné použití, spolehlivé a předvídatelné výsledky léčby – to jsou vaše a naše první priority.

Produkty regeneračního systému botiss prokázaly svůj úspěch z hlediska bezpečnosti, účinnosti a spolehlivosti v mnoha předklinických a klinických studiích, a co je nejdůležitější, v každodenní klinické práci se stovkami tisíc pacientů léčených po celém světě.

INOVACE, BEZPEČNOST,

SPOLEHLIVOST A ESTETIKA

Portfolio produktů je orientované na veškeré indikace Zahrnuje kompletní řadu kostních náhrad a membrán a dalších kolagenových biomateriálů. Díky neustálému výzkumu a inovacím široká síť vědců a klinických pracovníků dovedla botiss biomaterials k tomu, že se stal vůdčí společností světa v oblasti regenerace zubních tkání.

Pro dosažení kvalitních a předvídatelných výsledků při regeneraci tkání, vám nabízí

regenerační systém botiss biomaterials

široké portfolio regeneračních materiálů, které zahrnuje všechny dlouhodobě ověřené biologické materiály (např. bovinní, syntetické, aloštěpy, kolagen, granule, bloky, membrány a matrice měkkých tkání), které lze použít v různých kombinacích pro každou konkrétní indikaci. Všechny produkty jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality a jsou přísně biologické (tj. bez chemického síťování).